İlkelerimiz
Sürdürülebilirlik
/KURUMSAL
Köklü geçmişimizin yenilikçi izlerini faaliyetlerimizle bütünleştirerek müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimsiyoruz.

6 farklı sektörde lider şirketlerle hizmet veriyor, ülkeye sağladığımız istihdamı artırmayı hedefliyoruz.
Hakkımızda

1980 yılında İşletme Onursal Başkanı ve Kurucusu Kudret Albayrak öncülüğünde kurulan iştirak şirketi, inşaat malzemeleri tedariki ve üretimi gerçekleştirmektedir.


Türkiye’nin dört bir yanına kendi lojistik ağıyla faaliyet gösteren iştirak şirketi akaryakıt sektöründe toptan dağıtım yapmaktadır.


Prestijli projeler, peyzaj düzenlemeleri ve taahhüt işlerinde hizmet veren iştirak şirketi, güncel projeleriyle yoluna devam etmektedir.


Otomotiv sektöründe, ikinci el otomobil ve ticari araç satışı yönünde faaliyet gösteren iştirak şirketi, istikrarla gelişmeye devam etmektedir.


Motor yağlarının ticareti, lojistiği ve depolanması alanında faaliyet gösteren iştirak şirketidir.


Çevrecilik, sürdürülebilirlik ve yenilenebilir enerji konularında hizmet veren iştirak şirketimiz, aktif olarak sosyal sorumluluk projelerini üretmeye devam etmektedir.

/SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
Temiz ve Güçlü
Gelecek Vizyonu

Gezegenin ve insanlığın geleceği için uzun ömürlü değerler yaratıyoruz. Kapsayıcı iş modelimiz ve sosyal fayda odaklı yönetim anlayışımızla toplumsal refaha katkı sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi