/ANA SAYFA - İLKELERİMİZ
“Birlikte Çalışır, Birlikte Geleceği Tasarlarız”

Erna Holding olarak, ilkelerimize ve etik değerlere tam bir bağlılık gösteririz. İşimizi dürüstlük, şeffaflık ve adil davranışlarla yürütürüz.Tüm iş ilişkilerimizde yüksek standartlarımızı koruruz ve her zaman doğru olanı yapmaya özen gösteririz.

İlkelerimiz & Değerlerimiz
Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçları, faaliyetlerimizin merkezinde yer alır. Onların beklentilerini karşılamak aşmak için sürekli olarak kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı hedefleriz.

Sürdürülebilirlik ve Çevre Duyarlılığı

İş faaliyetlerimizin merkezinde sürdürülebilirlik ve sıfır atık prensibi yer alır. Çevreye duyarlılığı, enerji kaynaklarının verimli kullanımı, atıkları azaltma ve çevresel etkilerini en aza indirme hedeflerimizle sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunuruz.

İnovasyon ve Sürekli Gelişim

Erna Holding olarak, sürekli olarak inovasyonu teşvik eder, süreçlerimizi, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için yaratıcı çözümler ararız. Yenilikçi fikirleri destekler, risk almaktan çekinmeyiz ve değişime uyum sağlama kabiliyetimizi koruruz.

Topluma Katkı ve Sorumluluk

Topluma olan sorumluluklarımızın farkındayız ve sosyal sorumluluk projelerine aktif olarak katılırız. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlılık gösterir, eğitim, sağlık, çevre ve sosyal adalet gibi alanlarda destek sağlamaya özen gösteririz.